binop

Kontrola jakości oprogramowania
Od 5 lat pomagamy firmom informatycznym sprawdzając poziom jakości ich produktów przed wdrożeniem u klienta.
Testujemy każde oprogramowanie działające na telefonie komórkowym, w przeglądarce internetowej lub na komputerze. Nasz zespół doświadczonych testerów sprawdza poprawne działanie aplikacji na wszystkich systemach operacyjnych i przeglądarkach.
Wspieramy kompletny cykl kontroli jakości składający się z testów akceptacyjnych, testów wydajnościowych, testów systemowych oraz automatyzacji procesu testowania.

Doradzamy również klientom zamawiającym oprogramowanie od firm zewnętrznych, przeprowadzając testy akceptacyjne w imieniu końcowego użytkownika. Daje to pewność, iż oprogramowanie jest optymalnej jakości i nie wprowadzi opóźnień we wdrożeniu.
Możemy również monitorować cały proces powstawania oprogramowania, pilnując by było wykonane zgodnie z harmonogramem i rzeczywistymi potrzebami klienta, oraz by spełniało standardy bezpieczeństwa i wydajności.

Aplikacje internetowe:
Oprogramowanie projektowane i wykonywane zgodnie ze specyficznymi potrzebami firm i instytucji to nasze ulubione zajęcie.

Zrealizowaliśmy m.in.:

Outsourcing
Nasi inżynierowie oraz kierownicy projektów biorą pełną odpowiedzialność za powodzenie całości lub części projektu, co pozwala skupić się klientowi na jego najważniejszych celach.

Konsultacje
Zawsze jesteśmy chętni do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy również otwarci na nowe wyzwania. Nasi konsultanci pomogą zmniejszyć koszty i zwiększyć efektywność. Osiągamy to przez analizę obecnego procesu i infrastruktury oraz propozycję nowych, innowacyjnych rozwiązań.